Spedycja drogowa

Oferta naszej firmy obejmuje wszystkie popularne rodzaje transportu drogowego ładunków: całopojazdowych, częściowych, drobnicowych i ponadnormatywnych.

Zapewniamy wszechstronną pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań w transporcie kombinowanym. Współpracujemy ściśle z tysiącami firm transportowych, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz optymalne i korzystne rozwiązania operacyjne w systemie od drzwi do drzwi. Pomagamy w przygotowaniu i skompletowaniu wszystkich dokumentów przewozowych, na bieżąco monitorujemy i informujemy klientów o postępach zlecenia. Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów jest ubezpieczenie OCP oraz OCS, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht drogowy oraz kompleksową obsługę, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Spedycja lotnicza

Współczesny biznes opiera się na pewnej i rzetelnej wymianie informacji, doskonałej organizacji pracy, oraz maksymalnym wykorzystaniu czasu, który w obecnym świecie ma dość wysoką wartość.

Zaletą przemawiającą za wybór transportu lotniczego jest bardzo szybka i bezpieczna dostawa towarów w najodleglejsze zakątki świata. Wykorzystanie tej formy transportu rekomendujemy dla ładunków o wysokiej wartości nominalnej, wrażliwych na czas przewozu takie jak: bardzo drogie towary,  żywe zwierzęta, podzespoły oraz części niezbędne do zachowania ciągłości pracy w firmach produkcyjnych. Transport lotniczy, daje szerokie możliwości przewozu towarów, począwszy od niewielkich paczek, palet, kontenerów po przesyłki ponadnormatywne dla których czarterujemy różnego typu samoloty i śmigłowce. Współpracujemy ze wszystkimi firmami posiadającymi licencje lotnicze, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz optymalne i korzystne rozwiązania operacyjne w systemie od drzwi do drzwi.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht lotniczy oraz kompleksową obsługę terminalową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Spedycja morska

Fracht morski posiada wiele zalet, od pozostałych rodzajów transportu różni się wydłużonym czasem dostawy, nieograniczonymi możliwościami przewozu tonażowego oraz wielkościowego. Charakteryzuje się niewielką wypadkowością i jest jednym z najbardziej ekologicznych środków transportu.

Oferowana przez nas usługa zakłada profesjonalny oraz kompleksowy transport morski i śródlądowy między portami całego świata. Dajemy klientom możliwość przewozu różnego rodzaju towarów. Nasz personel specjalizuje się w organizacji transportu cało-kontenerowego, częściowego, drobnicowego, sypkiego, płynnego w tank kontenerach oraz flexitankach (dostosowanych do przewozu neutralnych ładunków płynnych umieszczanych w standardowych kontenerach) oraz gabarytowego.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht morski oraz kompleksową obsługę portową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Spedycja kolejowa

Transport szynowy to jeden z najstarszych, lecz wciąż dynamicznie rozwijający się sektor transportu. Ten środek transportu jest zbilansowaną alternatywą dla kosztownego frachtu lotniczego, ponieważ jest tańszy, a w stosunku do czasochłonnego frachtu morskiego zdecydowanie szybszy i bezpieczniejszy.

Atutem tego rozwiązania jest redukcja emisji dwutlenku węgla i niska emisja gazów cieplarnianych. Warto nadmienić, że transport kolejowy nie odbiega standardami od pozostałych rodzajów transportu jeśli chodzi o bezpieczeństwo i monitorowanie aktualnego statusu ładunku. Większość operatorów kolejowych zapewnia regularne powiadomienia o położeniu pociągu, dlatego też zyskuje on coraz bardziej na popularności.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht kolejowy oraz kompleksową obsługę terminalową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Projekt Cargo

Usługa projekt cargo dedykowana jest dla przemieszczeń ładunków ponadnormatywnych i ciężkich. Wymagających zastosowania indywidualnych rozwiązań podczas transportu, specjalistycznej wiedzy, staranności, prawidłowej analizy, przewidywania, ominięcia oraz wyeliminowania krytycznych aspektów utrudniających dostawę ładunków przekraczających swoją masą oraz wielkością dopuszczalne prawnie międzynarodowe normy poruszania się po drogach.

Transport ładunków ponadnormatywnych dotyczy pojazdów, które wraz z towarem przekraczają: 16,5 m (naczepa) lub 18,5 m (przyczepa) całkowitej długości, 2,50 m szerokości, 4 m wysokości oraz 42 tony ciężaru całkowitego, do którego wlicza się również wagę kierowcy i paliwa. W przypadku ładunków, gdzie szerokość platformy wynosi powyżej 3,2m wymagane jest dodatkowo zabezpieczenie transportu przez pilota.

Transport ponadnormatywny jest określany mianem przewozu gabarytowego, ponadgabarytowego lub nienormatywnego. Promujemy transport intermodalny ładunków ponadgabarytowych i ciężkich łącząc środki transportu multimodalnego: drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego i śródlądowego.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht oraz kompleksową obsługę zlecenia od konsultacji i planowania produkcji, objazdu trasy, uzyskania zezwoleń, załadunku towaru na odpowiedni środek transportu, poprawnego zabezpieczenia, pilotażu, oznaczeń oraz dostawy i rozładunku u finalnego odbiorcy.