Spedycja drogowa

Oferta naszej firmy obejmuje wszystkie popularne rodzaje transportu drogowego ładunków: całopojazdowych, częściowych, drobnicowych i ponadnormatywnych.

Zapewniamy wszechstronną pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań w transporcie kombinowanym. Współpracujemy ściśle z tysiącami firm transportowych, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz optymalne i korzystne rozwiązania operacyjne w systemie od drzwi do drzwi. Pomagamy w przygotowaniu i skompletowaniu wszystkich dokumentów przewozowych, na bieżąco monitorujemy i informujemy klientów o postępach zlecenia. Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów jest ubezpieczenie OCP oraz OCS, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht drogowy oraz kompleksową obsługę, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Jeśli zależy ci na dostępności i elastyczności – transport drogowy będzie opcją dla Ciebie. Infrastruktura drogowa jest mocno rozwinięta i dostępna nawet w mniejszych Miejscowościach czy wioskach. Tam, gdzie samolot nie wyląduje, a torów nie Wybudowano – ciężarówka da sobie radę.

Sprawne przewozy towarów za pomocą transportu samochodowego pozwalają na Zachowanie ciągłości dostaw, wpływając tym samym pozytywnie na funkcjonowanie Firmy oraz zadowolenie klientów.

Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz liczyć na:
 • Krótki czas dostawy, ponieważ transport może się odbyć w modelu "od drzwi do drzwi"
 • Łatwość w obsłudze i zarządzaniu, ze względu na specyfikę transportu. Spedytor ma stały kontakt z kierowcą, co ułatwia komunikację i pozwala na szybką reakcję w przypadku zmian i opóźnień.
 • Łatwość w śledzeniu i monitorowaniu.Systemy GPS oraz wszystkie udogodnienia współczesnej technologii pozwalają nam na bieżąco monitorować lokalizację towarów oraz oszacować czas oczekiwanej dostawy.

W skład naszej oferty wchodzą wszystkie popularne rodzaje transportu drogowego: całopojazdowe, częściowe, drobnicowe oraz ponadnormatywne.

Gwarantujemy:
 • Pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań w transporcie kombinowanym.
 • Pomoc w przygotowaniu i skompletowaniu wszystkich dokumentów przewozowych.
 • Monitoring oraz informacje o postępach na bieżąco.
 • Ubezpieczenie OCP i OCS.
 • Certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów.
 • Obsługę celną.

Spedycja lotnicza

Współczesny biznes opiera się na pewnej i rzetelnej wymianie informacji, doskonałej organizacji pracy, oraz maksymalnym wykorzystaniu czasu, który w obecnym świecie ma dość wysoką wartość.

Zaletą przemawiającą za wybór transportu lotniczego jest bardzo szybka i bezpieczna dostawa towarów w najodleglejsze zakątki świata. Wykorzystanie tej formy transportu rekomendujemy dla ładunków o wysokiej wartości nominalnej, wrażliwych na czas przewozu takie jak: bardzo drogie towary,  żywe zwierzęta, podzespoły oraz części niezbędne do zachowania ciągłości pracy w firmach produkcyjnych. Transport lotniczy, daje szerokie możliwości przewozu towarów, począwszy od niewielkich paczek, palet, kontenerów po przesyłki ponadnormatywne dla których czarterujemy różnego typu samoloty i śmigłowce. Współpracujemy ze wszystkimi firmami posiadającymi licencje lotnicze, oferując przy tym konkurencyjne stawki oraz optymalne i korzystne rozwiązania operacyjne w systemie od drzwi do drzwi.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht lotniczy oraz kompleksową obsługę terminalową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Spedycja lotnicza to szybkie i efektywne rozwiązanie na współczesne problemy, wymagające współczesnych rozwiązań logistycznych. Jeśli jesteś osobą, dla której czas jest najistotniejszym zasobem - transport lotniczy będzie opcją dla Ciebie.

Cena transportu lotniczego jest niewątpliwie wyższa w porównaniu do cen pozostałych gałęzi transportu. Wynika to z faktu, że składa się na nią wiele opłat takich jak chociażby koszty lotniskowe - prześwietlenie, handling, sprawdzenie przesyłki, wystawienie odpowiednich dokumentów, odprawa eksportowa, dostawa na lotnisko, fracht lotniczy i inne.

W dobie powiedzenia "czas to pieniądz", fakt skrócenia dostawy z kilku tygodni do kilku dni lub nawet godzin sprawia, że wciąż jest to jedno z popularniejszych rozwiązań logistycznych. Tym bardziej, kiedy celujemy w ekspansję i połączenia międzykontynentalne, dzięki którym Twój produkt może szybko dotrzeć na odległe i egzotyczne rynki, pozyskując tym samym nowych klientów.

Transport lotniczy rekomendujemy do przewozu:
 • Ładunków o wysokiej wartości nominalnej.
 • Towarów wrażliwych na czas przewozu.
 • Żywych zwierząt.
 • Podzespołów oraz części niezbędne do zachowania ciągłości pracy w firmach produkcyjnych.
 • Przesyłek ponadnormatywnych, których wymagania wykraczają poza jurysdykcję klasycznego transportu.

Spedycja morska

Fracht morski posiada wiele zalet, od pozostałych rodzajów transportu różni się wydłużonym czasem dostawy, nieograniczonymi możliwościami przewozu tonażowego oraz wielkościowego. Charakteryzuje się niewielką wypadkowością i jest jednym z najbardziej ekologicznych środków transportu.

Oferowana przez nas usługa zakłada profesjonalny oraz kompleksowy transport morski i śródlądowy między portami całego świata. Dajemy klientom możliwość przewozu różnego rodzaju towarów. Nasz personel specjalizuje się w organizacji transportu cało-kontenerowego, częściowego, drobnicowego, sypkiego, płynnego w tank kontenerach oraz flexitankach (dostosowanych do przewozu neutralnych ładunków płynnych umieszczanych w standardowych kontenerach) oraz gabarytowego.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht morski oraz kompleksową obsługę portową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Potrzebny transport na dużą skalę z niemalże nieograniczoną możliwością przewozu tonażowego oraz wielkościowego? Wybierz spedycję morską.

Spedycja morska składa się z kilku etapów, w tym m.in. planowania i umieszczenia towaru w kontenerach, przemieszczania go na statek, odprawy celnej, a następnie dostarczania go do punktu docelowego.

Transport morski umożliwia sprawne przewożenie towarów zarówno w obrębie jednego państwa, jak i pomiędzy kontynentami. Fracht morski jest ważny dla wielu branż, w tym dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, farmaceutycznego i spożywczego. Wiele towarów, takich jak samochody, urządzenia elektroniczne i leki, jest przemieszczanych właśnie drogą morską.

Specjalizujemy się w organizacji transportu:
 • Cało-kontenerowego.
 • Częściowego.
 • Drobnicowego.
 • Sypkiego.
 • Płynnego w tank kontenerach oraz flexitankach.
 • Gabarytowego.

Spedycja kolejowa

Transport szynowy to jeden z najstarszych, lecz wciąż dynamicznie rozwijający się sektor transportu. Ten środek transportu jest zbilansowaną alternatywą dla kosztownego frachtu lotniczego, ponieważ jest tańszy, a w stosunku do czasochłonnego frachtu morskiego zdecydowanie szybszy i bezpieczniejszy.

Atutem tego rozwiązania jest redukcja emisji dwutlenku węgla i niska emisja gazów cieplarnianych. Warto nadmienić, że transport kolejowy nie odbiega standardami od pozostałych rodzajów transportu jeśli chodzi o bezpieczeństwo i monitorowanie aktualnego statusu ładunku. Większość operatorów kolejowych zapewnia regularne powiadomienia o położeniu pociągu, dlatego też zyskuje on coraz bardziej na popularności.

W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht kolejowy oraz kompleksową obsługę terminalową, a następnie dostarczamy ładunek do finalnego odbiorcy, bądź składujemy go dla klienta na naszym magazynie.

Przewozy kolejowe to jedna z najstarszych, ale wciąż dynamicznie rozwijających się gałęzi spedycji. Z biegiem lat udoskonaliły się nie tylko technologiczne możliwości kolei, ale też i rozrosła się sieć połączeń, obejmująca wszystkie strategiczne lokacje.

Transport kolejowy sprawdzi się idealnie przy transporcie towarów wielkogabarytowych, surowców, czy produktów przemysłowych.

Spedycja kolejowa jest jednym z najważniejszych segmentów transportu towarów, odgrywającym istotną rolę w łańcuchu dostaw. W wielu krajach, takich jak Chiny, Niemcy i Stany Zjednoczone, kolej jest wiodącym środkiem transportu, a jego udział w rynku transportu towarów wynosi od 20 do 50%.

Transport kolejowy to zbilansowane rozwiązanie, plasujące się pomiędzy kosztownym wariantem lotniczym, a czasochłonnym frachtem morskim.

Atutami transportu kolejowego są:
 • Ekologiczność - redukcja emisji dwutlenku węgla i niska emisja gazów cieplarnianych.
 • Bezpieczeństwo i monitoring aktualnego statusu ładunku.
 • Optymalny stosunek kosztów do czasu transportu oraz wysokiej wydajności.
 • Możliwość przewożenia ładunków wielkogabarytowych.
 • Projekt Cargo

  Usługa projekt cargo dedykowana jest dla przemieszczeń ładunków ponadnormatywnych i ciężkich. Wymagających zastosowania indywidualnych rozwiązań podczas transportu, specjalistycznej wiedzy, staranności, prawidłowej analizy, przewidywania, ominięcia oraz wyeliminowania krytycznych aspektów utrudniających dostawę ładunków przekraczających swoją masą oraz wielkością dopuszczalne prawnie międzynarodowe normy poruszania się po drogach.

  Transport ładunków ponadnormatywnych dotyczy pojazdów, które wraz z towarem przekraczają: 16,5 m (naczepa) lub 18,5 m (przyczepa) całkowitej długości, 2,50 m szerokości, 4 m wysokości oraz 42 tony ciężaru całkowitego, do którego wlicza się również wagę kierowcy i paliwa. W przypadku ładunków, gdzie szerokość platformy wynosi powyżej 3,2m wymagane jest dodatkowo zabezpieczenie transportu przez pilota.

  Transport ponadnormatywny jest określany mianem przewozu gabarytowego, ponadgabarytowego lub nienormatywnego. Promujemy transport intermodalny ładunków ponadgabarytowych i ciężkich łącząc środki transportu multimodalnego: drogowego, kolejowego, lotniczego, morskiego i śródlądowego.

  W zakres naszych obowiązków wchodzi także wszelka obsługa celna, dokumentacyjna, oraz ubezpieczenie. Zapewniamy odbiór przesyłki od nadawcy, aranżujemy fracht oraz kompleksową obsługę zlecenia od konsultacji i planowania produkcji, objazdu trasy, uzyskania zezwoleń, załadunku towaru na odpowiedni środek transportu, poprawnego zabezpieczenia, pilotażu, oznaczeń oraz dostawy i rozładunku u finalnego odbiorcy.

  Projekt Cargo to rozwiązanie przeznaczone dla projektów nietypowych, wymagających przemieszczenia ładunków ponadnormatywnych i ciężkich. Transport ponadgabarytowy jest bardziej skomplikowany niż standardowy transport, ponieważ wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego planowania w czasie, jeszcze przed realizacją transportu.

  Przewóz ładunków ponadgabarytowych może wymagać specjalnych zezwoleń, a także koordynacji z lokalnymi władzami, aby zapewnić bezpieczny i skuteczny transport. Może on obejmować planowanie trasy w taki sposób, aby unikać niskich mostów czy wąskich dróg, a także zapewni odpowiednie zabezpieczenie ładunku podczas transportu.

  Transport ładunków ponadnormatywnych dotyczy pojazdów, które wraz z towarem przekraczają:

  • 16,5 m (naczepa) lub 18,5 m (przyczepa) całkowitej długości,
  • 2,50 m szerokości,
  • 4 m wysokości
  • 42 tony ciężaru całkowitego, do którego wlicza się również wagę kierowcy i paliwa.

  W przypadku ładunków, gdzie szerokość platformy wynosi powyżej 3,2m wymagane jest dodatkowo zabezpieczenie transportu przez pilota.

  Ponadto oferujemy również:

  Wysokiej jakości usługi dźwigowe

  Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dźwigowym (auta wyposażone w HDS - hydrauliczny dźwig samochodowy) i doświadczonymi operatorami, którzy obsłużą Twoje ładunki z precyzją chirurga.

  Usługę dedykujemy głównie branży budowlanej, której dynamika sprawia, że załadunki i rozładunki odbywają się w bardzo trudnych warunkach pogodowych oraz dojazdowych.W dużym skrócie – wjedziemy, tam gdzie rzekomo wjechać się nie da.

  Skomplikowane warunki załadunkowe i rozładunkowe to dla naszych operatorów codzienność, niezależnie od tego, czy trzeba dostarczyć towar wysoko na dach, czy też precyzyjnie przez okno.

  Wsparcie zaplecza inwestycji budowlanych

  Nie tylko dostarczamy, ale też wspieramy całe zaplecze Twojej inwestycji budowlanej. Dzięki nam Twój projekt budowlany przebiegnie sprawnie i efektywnie.

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne, które obejmują transport materiałów budowlanych, maszyn, sprzętu dźwigowego oraz koordynowanie prac. Wszystkie usługi i rozliczenie masz w zasięgu jednego telefonu, nie musisz się już nigdy więcej skupiać na pilnowaniu terminów u kilku dostawców.