Magazynowanie

Oferujemy szeroki wachlarz usług logistycznych związanych z magazynowaniem i kompleksową obsługą składowanych towarów.
Zajmujemy się kompleksową i pełną obsługą powierzonych nam towarów, prowadzimy dokumentację wejścia oraz wyjścia a na życzenie klienta dokonujemy „neutralizacji” pierwotnych dokumentów chroniąc jego tajemnice handlowe.

Zapewniamy kontrolę jakości oraz ubezpieczenie powierzonych towarów. Realizujemy usługi z zakresu paletyzacji, kompletowania, a także ich oznakowania i etykietowania. Stanowi to doskonałe rozwiązanie zarówno dla importerów, jak i eksporterów potrzebujących składowania krótkoterminowego lub długoterminowego, a także konsolidacji i rekonsolidacji ładunków.

Do dyspozycji klientów posiadamy plac na którym obsługujemy oraz składujemy wszelkiej wielkości oraz rodzaju kontenery, gotowe konstrukcje oraz wyroby. Lokalizacja w pobliżu portu lotniczego i trasy S7 sprawia, że wielu klientów decyduje się na wybór naszej siedziby jako swojego centrum dystrybucyjno magazynowego.

Dystrybucja

Oferujemy szeroki wachlarz usług logistycznych związanych z dystrybucją i kompleksową obsługą składowanych towarów.

Dystrybucja to istotny element każdego przedsiębiorstwa. Sprawność procesów dystrybucyjnych pozwala na obniżenie łącznych kosztów logistyki, przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji poziomu obsługi klientów i przyspieszeniu dostaw.

Działania te przyczyniają się do poprawy i umacniania się naszej pozycji na rynku, a różnorodność naszej floty sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Na bieżąco monitorujemy status dostaw dzięki czemu możemy gwarantować terminową realizację zleceń.

Rozformowywanie kontenerów

Obecnie panujące trudności z dostępnością, odbiorem i odwozem kontenerów zdeterminowały powstanie nowej usługi.

Na polecenie klienta odbierzemy jego kontener z towarem ze wskazanego miejsca. Profesjonalnie przeładujemy towar na konwencjonalną naczepę i zwieziemy go na nasz magazyn, gdzie zgodnie z wymogami i wytycznymi klienta ładunek zostanie przygotowany do dalszego procesowania, a pusty kontener zdamy w depocie.